Kaip paruošti vaiko kambarį?

Vaikai yra didžiausias turtas žmogaus gyvenime. Todėl kodėl nepadarius jų kambario jaukiausiu ir produktyviu tuo pačiu metu? Vaikų kambarių dekoravimas turėtų būti gerai suplanuotas ir linksmas procesas, kurio rezultatas turi ne tik nešti naudą vaiko laisvalaikiui, bet ir jo ugdymui. Tačiau nepakaks įsigyti puošnių ir žaismingų baldų – reikia, kad vieta būtų pakankamai saugu. Todėl žiūrėkite ne tik į mielumą ir žaismingumą, bet ir ugdymą. Vaikai mokosi nuo mažiausių dienų ir kol yra maži, jie viską įsimena ypač greitai. Vaiko kambarys, neįmanomas be baldų. Vaikui šis kambarys yra miegamasis ir svetainės derinys. Vaiko kambarys susideda iš tokių svetainės baldų, kaip komoda, spintelė, lentyna, taip pat neapsieinama be miegamojo baldų, nes jis šia praleidžia ne tik visą dieną, bet ir naktį, todėl čia privalo būti lova su kokybiškomis lovos grotelėmis.

Pagalvokite, ko nori vaikai

Vaikai susikuria savo pasaulio įvaizdį, o nuo trejų metų pradeda ugdyti savo interesus. Jei neprojektuojate kūdikio kambario, turėtumėte pagalvoti apie jų norus ir nuomonę. Akivaizdu, kad jūs neturėtumėte aklai sekti jų neracionaliais pasirinkimais, o galvoti, ar jie tikrai įmanomi.

Pasikalbėkite su savo vaikais ir pabandykite išsiaiškinti, kokios yra jų mėgstamiausios spalvos, formos, animacinių filmų herojai, svajonių profesija ir t.t. Šie pasirinkimai padės atrinkti pagrindinias kambario spalvas, temą.

Pritaikykite pasirinkimą pagal savo biudžetą

Viena iš priežasčių, kodėl sakėme, kad vaikų kambario dekoras yra vienodai svarbus kiekvieno kito kambario dekorui, yra kaina. Vaikų kambariai gali kainuoti nedidelį turtą, ar nusprendėte išpildyti kiekvieną jų norą. Kaip ir perkant kitus, kaina priklausys nuo dydžio ir kokybės.

Prieš pradėdami pagalvokite, kiek galėtumėte ar turėtumėte išleisti. Apibrėžę sumą, pažiūrėkite, ką už ją galite gauti. Jei dirbate su nedideliu biudžetu, nenusileiskite funkcionalumo; ir pasirinkti patvarius elementus. Nepraraskite dėmesio dėl to, kad vaikai peraugs į savo interesus ir paprašys naujo kambario, kol to nesitiki.

Saugumas yra jūsų pagrindinis prioritetas

Saugumas yra teisingiausias atsakymas į klausimą „kaip išsirinkti baldus vaikų kambariui“. Tai yra jūsų prioritetas ir pagrindinis veiksnys, turintis įtakos jūsų pasirinkimui. Pavyzdžiui, baldai turi būti apvalūs, o ne aštrūs, kad vaikai žaisdami nesusižalotų.

Atidengti laidus daiktuose taip pat gali būti pavojinga, todėl stenkitės to vengti. Prisiminkite – vaikai tikrai negali įvertinti pavojaus. Jūsų užduotis yra juos apsaugoti!

Pasirinkite temą

Jei norite, kad jūsų vaiko kambarys būtų jo maža karalystė, pasirinkite jam patinkančią temą ir mėgaukitės. Temos leidžia vaikų kambariui paversti pilimis ir filmų scenomis; ir sujungia praktiškumą su patrauklumu. Čia iš esmės svarbu konsultuoti vaikus; ir pasirinkti spalvas bei temas, kurios jiems patiktų. Kai turėsite šias gaires, išsirinkti baldus bus lengva ir greita.

Pasiekti kompromisą dėl spalvų gali būti šiek tiek sudėtinga: dienos pabaigoje niekaip nepavyksta įtikinti mažojo braškių gerbėjo, kad ryški raudona spalva nėra naudinga akims. Jei tai jūsų atvejis, pasirinkite trečią, neutralų variantą; ir pridėkite tik keletą elementų konkrečios spalvos, kuri patinka jūsų vaikui.

Per daug nesirūpinkite spalvų ir formų derinimu – jūsų vaiko kambarys yra vienintelė vieta, kur kūrybinis chaosas visiškai leidžiamas!

Apsvarstykite sveiką medžiagų pusę

Vėlgi, saugumui neturėtų pakenkti kaina ar mada. Vaikai turi būti apsupti hipoalerginėmis, natūraliomis ir netoksiškomis medžiagomis; nes jų jautrumas alergijai yra daug didesnis nei jūsų.

Pagrįskite dizaino projektą pagal amžių

Pirmiausia – puošiate ne sau. Jūs puošiate „drąsią karalių“ arba „šaunią princesę“, kurioms nerūpi elegancija ir rafinuotumas. Jiems reikia vietos miegoti, žaisti ir laikyti krūvas žaislų, kuriuos nusipirkote.

Antra, metai ar dveji vaikystėje reiškia daug daugiau nei metai suaugusiems. Jūsų vaikas auga kiekvieną dieną, o jo pomėgių pasikeitimas neatsilieka. Tai reiškia, kad šiandien įsigyti baldai artimiausiu metu gali netikti (ypač lovos ir kėdės).

Todėl rinkitės didesnius ir patvaresnius gaminius, kurie jūsų vaikų gyvenime išliks mažiausiai 5 metus.

Kaip ir galima tikėtis, ilgaamžiai baldai kainuoja daugiau. Tačiau normalu investuoti į daiktus, kurie veda vaiką nuo lovytės iki paauglystės (dažniausiai tai yra net mažesnė suma, nei išleistumėte baldams keisti kelis kartus). Jei dėl to jaučiatės geriau, pagalvokite apie meilę, kurią jaučiate pamatę nuotrauką iš savo kambario. Tikrai to vertas!

Būkite pasirengę naujienoms

Kaip minėjome, vaikai išaugs per savo dydį ir pomėgius; ir jų aplinkoje visada reikės ką nors pakeisti. Be to, vaikai yra neklaužada; ir labai tikėtina, kad jie sulaužys tą nuostabų medinį stalą, ant kurio išleisite daug pinigų.

Vienas mieliausių pokyčių galinčių įvykti – naujagimis, būtent todėl vaikų kambariai turi būti erdvūs ir talpinti naujus baldus.

Vaiko kambario baldai

Vaikų kambario baldai turėtų būti atsirenkami ypač kruopščiai. Jeigu jūsų vaikas yra vyresnio amžiaus, turite įrengti rašomąjį stalą ant kurio jis galėtų daryti įvairius darbelius ar žaisti kompiuteriu. Rašomasis stalas kambaryje yra vienas pagrindinių baldų, nes ant jo yra atliekami realiai visi laisvalaikio ir mokymosi darbai. Prie stalo turi būti naudojama kėdė. Puikus ir universalus pasirinkimas yra rašomojo stalo kėdė su ratukais. Kėdės su ratukais aukštis gali būti reguliuojamas, todėl augant jūsų vaikui, kėdė galės būti pritaikyta pagal jo ūgį. Palpalbaldai.lt yra internetinė baldų parduotu, kuri padės įkurti vaikų kambarį. Visi reikiami, kokybiški baldai vienoje vietoje. Palpalbaldus rasite Kauno mieste, Aleksoto rajone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *