Kaip išsirinkti vestuvių vietą?

Žinoma, planuojant vestuves reikia pagalvoti apie daugybę dalykų: datą, svečių sąrašą, suknelę ir daugybę kitų labai svarbių pasirinkimų, pavyzdžiui, kas sudarys jūsų vestuvių šventę ar kur švęsite vestuves.

Vestuvių vietos pasirinkimas yra vienas svarbiausių sprendimų, kurie lems jūsų šventės sėkmę ir smagumą. Vieta, kurią nuspręsite, yra viena iš svarbiausių jūsų vestuvių dalių, jūsų dienos pagrindas, vestuvių nuotraukų fonas ir vieta, kurioje bus kuriami viso gyvenimo prisiminimai. Taigi, kaip užtikrinti, kad šis svarbus sprendimas būtų teisingas?

Siekdami padėti jums, parengėme vestuvių vietos pasirinkimo vadovą – naudingą įrankį, padėsiantį užtikrinti, kad vestuvių šventės vieta jūsų nenuviltų. Greitas patarimas prieš pradedant rinktis vestuvių sodyba ar pokylių salę – neskubėkite, geriau vestuves atidėti, negu turėti prastus prisiminimus. Kaip ir priimant bet kokį sprendimą, kuo daugiau tyrimų ir laiko skirsite, tuo naudingesnis bus rezultatas – idealios vestuvių vietos paieška be laiko apribojimų bus lengviau ir įdomiau!

Neverta ieškoti vietos, kai visiškai nežinai savo reikalavimų, paieškos pradžioje turite apžvelgti šias sritis:

Biudžetas

Vienas dalykas, kurį kiekviena pora turėtų padaryti prieš pradėdami planuoti savo vestuves yra išsiaiškinti realų biudžetą, kurį galite sau leisti.  Turite būti realistai ir negalvoti, o jeigu taip ar anaip. Vestuvių biudžeto ribą peršokti yra labai lengva, todėl būkite atsargūs. Pradėkite diktuodami, kokios bus paskutinės vestuvių išlaidos (plius 5 % nenumatytų atvejų), tada pradėkite skirstyti savo biudžetą į skirtingas sritis ir tyrinėkite kiekvieną elementą, pvz., vietą, maistą ir gėrimus, fotografą, rūbus, desertus, alkoholinius gėrimus, gėles.

Svečių sąrašas

Sekantis žingsnis, kurį turite įgyvendinti susiplanavę biudžetą yra svečių sąrašo sudarymas. Norėdami išsirinkti idealią vestuvių vietą, turite žinoti, kiek svečių atvyks ir kiek vietos jiems reikės. Kiekvienas svečias gali kainuoti nuo 50 iki 100 eur., todėl sąrašą derinkite pagal biudžetą. Tikrai nėra griežtų taisyklių, ką turėtumėte ar neturėtumėte kviesti, mūsų didžiausias patarimas – pagalvokite apie tai, ko iš tikrųjų norite savo didžiąją dieną, nepaisant jų santykių su jumis, ty: draugą, giminaitį, kolegą, kaimyną. Pasistenkite apsiriboti savo mintimis, neklausykite kitų patarimų, tai jūsų šventė.

Vietovė

Vestuvių vieta visiškai priklauso nuo jūsų kaip poros. Išsirinkite patogiausią vietą, kuri būtų lengvai randama. Vestuvių vieta turėtų būti netoli miesto ar mietelio, kuriame susituokėte, taip palengvinsit kelionę svečiams ir sau.

Kokie dalykai jums svarbiausi?

Nors daugumoje vietų siūlomi vienodi pasiūlymai, kai kuriose vietose galioja skirtingos taisyklės ir nuostatai, kurių turėsite atsiminti. Jeigu šventė planuojate visai parai, įsitikinkite, kad svečiai turės, kur miegoti. Ieškokite skirtingų meniu, nes visi mėgsta skirtingą maista. Taip pat atsižvelkite į kitus visus jūsų poreikius. Vestuvės yra ypatinga šventė, todėl jai turite ruoštis atsakingai. Didžioji dalis vestuvių šventės vyks sodyboje ar dvare, kurį išsirinksite, todėl būkite ypač atsargus. Patariame skaityti atsiliepimus, nes dauguma nusivylusių žmonių palieka juos.Viena geriausių vietų švęsti vestuves yra Kairiūkščių dvaras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *